13 win

Sklep / Wine-Bar

13 win

sklep stacjonarny

Sklep / Wine-Bar

Mamy przyjemność zaprosić Was do naszego sklepu 13win znajdującego się na warszawskim Grochowie. Miejsce to jest naszym autorskim pomysłem, w którym łączymy przede wszystkim zamiłowanie do świata winiarskiego wraz z miłą i życzliwą atmosferą. Jesteśmy zdania, że u nas każdy miłośnik wina znajdzie coś dla siebie.

Nasza oferta jest bowiem bogata w nietuzinkowe trunki, które zaspokoją nawet najbardziej wymagającego konesera. Jeśli natomiast dopiero zaczynasz swoją przygodę z winem chętnie udzielimy Ci rad i wskazówek abyś mógł być w pełni zadowolony z dokonanych wyborów. Pamiętajcie również, że oprócz win znajdziecie u nas cejlońskie herbaty, włoskie kawy oraz wiele innych produktów.

Dodatkowo dla osób chcących spędzić czas w przytulnej i spokojnej atmosferze dajemy możliwość spożywania wina na miejscu. Dla naszych gości do serwowanych trunków mamy do wyboru kilka tradycyjnych przystawek a w okresie wiosenno-letnim otwieramy również nasz ogródek, do którego serdecznie zapraszamy osoby chcące wypocząć po pracy lub spotkać się towarzysko ze znajomymi.

Kontakt

Zapraszamy do naszego sklepu
z winami

13 Win

Sklep z winami

Telefon

736 840 817

Nasz adres

ul. Grochowska 179A
04-111 Warszawa
Posiadamy własny parking 

Zapraszamy w godzinach

Poniedziałek – Sobota: 12.00-20.00
Niedziela – nieczynne